Kayıt Detayları

Kontenjan:

75 Katılımcı

Eğitim Bedeli:

6.000TL (+%8 KDV)

Kayıt İşlemleri

Programa kayıt olmak için aşağıda belirtilen kayıt evraklarını eklediğiniz ve ödeme yöntemi tercihinizi (havale, kredi kartı, kampüste kayıt veya mail-order yöntemi) belirttiğiniz epostayı scm@khas.edu.tr adresine göndererek kayıt formunuzun oluşturulmasını talep ediniz. Şahsa özel hazırlanacak kayıt formunuzun size ulaştırılmasını takiben ödemenizi tercih ettiğiniz yöntem ile tamamlayıp kaydınızı gerçekleştirebilirsiniz. 

Ödeme Yöntemleri

1) Hesaba Havale: Kayıt formunuzda belirtilen kayıt ücretini, havale şeklinde tek seferde kayıt formunuzda detayları bulunan üniversitenin banka hesabına yatırabilirsiniz. Havaleyi gerçekleştirmenizi takiben dekontun dijital bir kopyasını scm@khas.edu.tr adresine göndermenizle birlikte kaydınız tamamlanmış olacaktır.

2) Kredi Kartıyla Online Ödeme: Üniversitemizin Sanal POS uygulaması ile herhangi bir kredi kartı ile tek çekim olarak ya da anlaşmalı olduğumuz Akbank kartlarına vade farksız 6 taksit şeklinde ödemenizi online olarak gerçekleştirebilirsiniz. Bu işlemde kullanacağınız güvenli ödeme bağlantısı kayıt formunuzda olacaktır. Ödemeyi yapmanızı takiben onay ekranının görüntüsünü scm@khas.edu.tr adresine göndermenizle birlikte kaydınız tamamlanmış olacaktır.

3) Kampüste Kayıt: En az 24 saat önceden scm@khas.edu.tr adresine göndereceğiniz mail ile 'Kayıt Randevusu' alarak İstanbul'un Fatih ilçesi ve Cibali mahallesinde bulunan kampüsümüze gelerek ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Bu işlem öncesinde kayıt evraklarınızı göndermiş ve kayıt formunuzu online olarak teslim almış olmanız gerekmektedir. Kampüste ödeme yapma yöntemini tercih ederseniz, nakit olarak veya tüm kredi kartlarıyla tek çekimin yanı sıra, Akbank, Garanti, İş Bankası, Vakıfbank ve Ziraat Bankası kredi kartlarına 6 taksit olacak şekilde ve vade farksız ödemenizi yapabilirsiniz. 

4) Mail Order Yöntemiyle Kayıt: İlgili belgelerinizi yolladıktan sonra 'Mail-Order Yöntemiyle Kayıt' opsiyonunu seçerseniz size göndereceğimiz Mail-Order kayıt formunu doldurup, ıslak imzalı halinin görselini bize iletmeniz yeterli olacaktır. Mail-order yöntemiyle Akbank ve Garanti Bankası kartlarına vade farksız 6 taksit imkanımız bulunmaktadır.

İndirim imkanından yararlanmak için indirime tâbi olduğunuzu kanıtlayacak aktif öğrenci belgesini gönderdiğiniz epostaya mutlaka eklemeniz gerekmektedir. 

İndirim İmkanı

Stajyer avukatlara, herhangi bir üniversitede aktif kayıtlı olan ön lisans, lisans, yüksek lisans veya doktora öğrencilerine, bir spor kulübünde profesyonel olarak çalışanlara, Gençlik ve Spor Bakanlığı, Spor Hizmetleri Genel Müdürlüğü veya spor federasyonu çalışanlarına, öğretmen ve öğretim üyelerine, aktif lisanslı sporculara ve kamu personeline indirimli kayıt ücretimiz 4.250TL (+%8 KDV)'dir.

Kadir Has Üniversitesi öğrencilerine/mezunlarına ve Spor Çalışmaları Merkezi'nin açtığı eğitim programlarının mezunlarına yukarıdaki miktarlara ek olarak %10 indirim uygulanmaktadır.

İndirim imkanından yararlanmak için indirime tâbi olduğunuzu kanıtlayacak belgeyi kesin kayıt sırasında ibraz etmeniz gerekmektedir.

Burs İmkanları

Burs imkanından faydalanmak için 7 Kasım Pazar günü düzenlenecek Burs Sınavı’na girmeniz gerekmektedir.

Detaylı bilgi için lütfen bu sayfayı ziyaret ediniz.

Burs sınavına girmek istemiyor ve programa direkt kayıt olmak istiyorsanız lütfen scm@khas.edu.tr adresini kullanarak bizimle iletişime geçiniz.

Program Kesin Kayıt Dönemi

20 Eylül – 29 Kasım

Kayıt prosedürlerinin detayları açıklanacaktır.

Kesin kayıt için gerekli belgeler:

•          Nüfus cüzdanı fotokopisi

•          Güncel Özgeçmiş

•          Fotoğraf

•          (Eğer mevcutsa) İndirim durumunu gösterir belge

Programa Kesin Kayıt için Son Tarih: 29 Kasım 2021

İletişim

Emir Güney

Spor Çalışmaları Merkezi Müdürü

scm@khas.edu.tr

0212 533 65 32 #4934

 

Son güncelleme: 9.11.2021, 16:20