Kayıt Detayları

Kontenjan:

75 Katılımcı

Eğitim Bedeli:

6.000TL (+%8 KDV)

Kayıt İşlemleri

Programa kayıt olmak için aşağıda belirtilen kayıt evraklarını eklediğiniz ve ödeme yöntemi tercihinizi (havale, kredi kartı, kampüste kayıt veya mail-order yöntemi) belirttiğiniz epostayı scm@khas.edu.tr adresine göndererek kayıt formunuzun oluşturulmasını talep ediniz. Şahsa özel hazırlanacak kayıt formunuzun size ulaştırılmasını takiben ödemenizi tercih ettiğiniz yöntem ile tamamlayıp kaydınızı gerçekleştirebilirsiniz. 

Ödeme Yöntemleri

1) Hesaba Havale: Kayıt formunuzda belirtilen kayıt ücretini, havale şeklinde tek seferde kayıt formunuzda detayları bulunan üniversitenin banka hesabına yatırabilirsiniz. Havaleyi gerçekleştirmenizi takiben dekontun dijital bir kopyasını scm@khas.edu.tr adresine göndermenizle birlikte kaydınız tamamlanmış olacaktır.

2) Kredi Kartıyla Online Ödeme: Üniversitemizin Sanal POS uygulaması ile herhangi bir kredi kartı ile tek çekim olarak ya da anlaşmalı olduğumuz Akbank kartlarına vade farksız 6 taksit şeklinde ödemenizi online olarak gerçekleştirebilirsiniz. Bu işlemde kullanacağınız güvenli ödeme bağlantısı kayıt formunuzda olacaktır. Ödemeyi yapmanızı takiben onay ekranının görüntüsünü scm@khas.edu.tr adresine göndermenizle birlikte kaydınız tamamlanmış olacaktır.

3) Kampüste Kayıt: En az 24 saat önceden scm@khas.edu.tr adresine göndereceğiniz mail ile 'Kayıt Randevusu' alarak İstanbul'un Fatih ilçesi ve Cibali mahallesinde bulunan kampüsümüze gelerek ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Bu işlem öncesinde kayıt evraklarınızı göndermiş ve kayıt formunuzu online olarak teslim almış olmanız gerekmektedir. Kampüste ödeme yapma yöntemini tercih ederseniz, nakit olarak veya tüm kredi kartlarıyla tek çekimin yanı sıra, Akbank, Garanti, İş Bankası, Vakıfbank ve Ziraat Bankası kredi kartlarına 6 taksit olacak şekilde ve vade farksız ödemenizi yapabilirsiniz. 

4) Mail Order Yöntemiyle Kayıt: İlgili belgelerinizi yolladıktan sonra 'Mail-Order Yöntemiyle Kayıt' opsiyonunu seçerseniz size göndereceğimiz Mail-Order kayıt formunu doldurup, ıslak imzalı halinin görselini bize iletmeniz yeterli olacaktır. Mail-order yöntemiyle Akbank ve Garanti Bankası kartlarına vade farksız 6 taksit imkanımız bulunmaktadır.

İndirim imkanından yararlanmak için indirime tâbi olduğunuzu kanıtlayacak aktif öğrenci belgesini gönderdiğiniz epostaya mutlaka eklemeniz gerekmektedir. 

İndirim İmkanı

Herhangi bir üniversitede aktif kayıtlı olan ön lisans, lisans, yüksek lisans veya doktora öğrencilerine, indirimli kayıt ücretimiz 4.250TL (+ %8 KDV)'dir. Bu imkandan yararlanmak için öğrenci belgenizi kesin kayıt sırasında ibraz etmeniz gerekmektedir. e-Devlet'ten usulüne uygun şekilde temin edilen öğrenci belgeleri de geçerlidir.

Kadir Has Üniversitesi öğrencilerine/mezunlarına ve Spor Çalışmaları Merkezi'nin açtığı eğitim programlarının mezunlarına yukarıdaki miktarlara ek olarak %10 indirim uygulanmaktadır.

Burs Sınavı (Zorunlu)

Yoğun talep sebebiyle programa kayıt olabilmek için 31 Ekim Pazar günü düzenlenecek olan Burs Sınavı’na girmeniz ve ilk 75'e girerek kontenjan hakkı kazanmanız gerekmektedir.

Detaylı bilgi için lütfen bu sayfayı ziyaret ediniz.

Programa Kesin Kayıt Dönemi

15 Kasım - 29 Kasım

Kesin kayıt için gerekli belgeler:

•          Nüfus cüzdanı fotokopisi

•          Güncel Özgeçmiş

•          Fotoğraf

•          (Eğer mevcutsa) Öğrenci Belgesi

Programa Kesin Kayıt için Son Tarih: 29 Kasım 2021

İletişim

Emir Güney

Spor Çalışmaları Merkezi Müdürü

scm@khas.edu.tr

0212 533 65 32 #4934

 

Son güncelleme: 9.11.2021, 16:20