Eğitim Bedeli

4.500TL (+%8 KDV)

İndirim İmkanı

Herhangi bir üniversitede aktif olarak kayıtlı olan önlisans, lisans veya lisansüstü düzeyde eğitim alan öğrenciler için program ücreti 2.500TL (+%8 KDV) olacaktır.

Kadir Has Üniversitesi öğrencilerine/mezunlarına ve Spor Çalışmaları Merkezi'nin açtığı eğitim programlarının mezunlarına yukarıdaki miktarlara ek olarak %10 indirim uygulanmaktadır.

Kontenjan

40 Katılımcı

Ödeme ve Kayıt Yöntemi

Programa kayıt olmak için aşağıda belirtilen kayıt evraklarını eklediğiniz ve ödeme yöntemi tercihinizi (havale ya da kredi kartı) belirttiğiniz epostayı scm@khas.edu.tr adresine göndererek kayıt formunuzun oluşturulmasını talep ediniz. Şahsa özel hazırlanacak kayıt formunuzun size ulaştırılmasını takiben ödemenizi tercih ettiğiniz yöntem ile tamamlayıp kaydınızı gerçekleştirebilirsiniz. 

Ödeme Yöntemleri

1) Hesaba Havale: Kayıt formunuzda belirtilen kayıt ücretini, havale şeklinde tek seferde kayıt formunuzda detayları bulunan üniversitenin banka hesabına yatırabilirsiniz. Havaleyi gerçekleştirmenizi takiben dekontun dijital bir kopyasını scm@khas.edu.tr adresine göndermenizle birlikte kaydınız tamamlanmış olacaktır.

2) Kredi Kartıyla Online Ödeme: Üniversitemizin Sanal POS uygulaması ile herhangi bir kredi kartı ile tek çekim olarak ya da anlaşmalı olduğumuz Akbank kartlarına vade farksız 9 taksit şeklinde ödemenizi online olarak gerçekleştirebilirsiniz. Bu işlemde kullanacağınız güvenli ödeme bağlantısı kayıt formunuzda olacaktır. Ödemeyi yapmanızı takiben onay ekranının görüntüsünü scm@khas.edu.tr adresine göndermenizle birlikte kaydınız tamamlanmış olacaktır.

3) Kampüste Kayıt: En az 24 saat önceden scm@khas.edu.tr adresine göndereceğiniz mail ile 'Kayıt Randevusu' alarak İstanbul'un Fatih ilçesi ve Cibali mahallesinde bulunan kampüsümüze gelerek ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Bu işlem öncesinde kayıt evraklarınızı göndermiş ve kayıt formunuzu online olarak teslim almış olmanız gerekmektedir. Kampüste ödeme yapma yöntemini tercih ederseniz, nakit olarak veya tüm kredi kartlarıyla tek çekimin yanı sıra, Akbank, Garanti, İş Bankası, Vakıfbank ve Ziraat Bankası kredi kartlarına 9 taksit olacak şekilde ve vade farksız ödemenizi yapabilirsiniz. 

İndirim imkanından yararlanmak için indirime tâbi olduğunuzu kanıtlayacak aktif öğrenci belgesini gönderdiğiniz epostaya mutlaka eklemeniz gerekmektedir. 

Kayıt Dönemi

1 - 15 Eylül 2021

Kesin Kayıt için Gerekli Belgeler

  • Nüfus cüzdanı fotokopisi
  • Güncel Özgeçmiş
  • 1 Adet Fotoğraf
  • (Eğer mevcutsa) Öğrenci Belgesi (e-Devlet'ten alınabilir)

İletişim

Emir Güney

Spor Çalışmaları Merkezi Müdürü

scm@khas.edu.tr

0212 533 65 32 #4934 

 

Son güncelleme: 01.09.2021, 10:35