Kayıt Detayları

Kontenjan: 65 Katılımcı

Eğitim Bedeli: 5.250TL (+%8 KDV)

Kayıt ücretini kampüsümüze gelerek, aşağıdaki hesap bilgilerini kullanarak havale şeklinde tek seferde veya üniversitemizin anlaşmalı olduğu kredi kartlarına taksit imkanlarıyla ödeyebilirsiniz. (Taksit imkanları açıklanacaktır.)

Mesai saatleri içerisinde üniversiteye gelme imkanınız yoksa, hesaba havale yöntemiyle veya bizden e-post yoluyla talep edebileceğiniz 'Mail-Order' formu aracılığıyla uzaktan ödeme yapabilirsini. 

Bizimle iletişime geçmek için scm@khas.edu.tr e-posta adresini veya 0212 533 65 32 #4934 nolu telefon numarasını kullanabilirsiniz.

İndirim İmkanı

Stajyer avukatlara, önlisans, lisans, yüksek lisans veya doktora öğrencilerine, bir spor kulübünde profesyonel olarak çalışanlara, Spor Hizmetleri Genel Müdürlüğü ve spor federasyonu çalışanlarına, öğretmen ve öğretim üyelerine, aktif lisanslı sporculara ve kamu personeline indirimli kayıt ücretimiz 3.750TL (+%8 KDV)'dir.

İndirim imkanından yararlanmak için indirime tâbi olduğunuzu kanıtlayacak belgeyi kesin kayıt sırasında ibraz etmeniz gerekmektedir.

Burs İmkanları

Burs imkanından faydalanmak için 31 Ocak Pazar günü yapılacak Burs Sınavı’na girmeniz gerekmektedir.

Detaylı bilgi için lütfen bu sayfayı ziyaret ediniz.

Burs sınavına girmek istemiyor ve programa direkt olarak kayıt olmak istiyorsanız lütfen scm@khas.edu.tr adresini kullanarak bizimle iletişime geçiniz.

Kayıt Dönemi

18 Ocak – 10 Şubat tarihleri arasında hafta içi her gün 10:30-15:30 saatleri dahilinde Kadir Has Üniversitesi Spor Çalışmaları Merkezi’ne başvurarak dokümanlarınızı teslim edip ödemenizi yaparak kaydınızı gerçekleştirebilirsiniz. Bu saatler arasında üniversiteye gelme imkanınız yoksa scm@khas.edu.tr adresine e-posta atarak bizimle en kısa sürede iletişime geçiniz.

Kesin kayıt için gerekli belgeler:

•          Nüfus cüzdanı fotokopisi (Dijital ortamda iletilebilir)

•          Güncel Özgeçmiş (Dijital ortamda iletilebilir)

•          2 adet fotoğraf (Basılı)

•          (Eğer mevcutsa) İndirim durumunu gösterir belge (Dijital ortamda iletilebilir)

Programa Kesin Kayıt için Son Tarih: 10 Şubat 2021

İletişim

Emir Güney

Spor Çalışmaları Merkezi Müdürü

scm@khas.edu.tr

0212 533 65 32 #4934

 

Son güncelleme: 01.10.2020, 12:46