Kayıt Detayları

Kontenjan:

75 Katılımcı

Eğitim Bedeli:

11.000TL (+KDV %8)

Kayıt ve Ödeme İşlemleri

Programa kayıt olmak için aşağıda belirtilen kayıt evraklarınızı eklediğiniz ve ödeme yöntemi tercihinizi (havale ya da kredi kartı) belirttiğiniz e-postayı scm@khas.edu.tr adresine göndererek kayıt formunuzun oluşturulmasını talep ediniz. Şahsa özel hazırlanacak kayıt formunuzun size ulaştırılmasını takiben ödemenizi tercih ettiğiniz yöntem ile tamamlayıp kaydınızı gerçekleştirebilirsiniz. 

Ödeme Yöntemleri

1) Hesaba Havale: Kayıt formunuzda belirtilen kayıt ücretini, havale şeklinde tek seferde kayıt formunuzda detayları bulunan üniversitenin banka hesabına yatırabilirsiniz. Havaleyi gerçekleştirmenizi takiben dekontun dijital bir kopyasını scm@khas.edu.tr adresine göndermenizle birlikte kaydınız tamamlanmış olacaktır.

2) Kredi Kartıyla Online Ödeme: Üniversitemizin Sanal POS uygulaması ile herhangi bir kredi kartı ile tek çekim olarak, anlaşmalı olduğumuz Akbank kartlarına vade farksız 9 taksit şeklinde online olarak gerçekleştirebilirsiniz. Bu işlemde kullanacağınız güvenli ödemenin ilgili bağlantısı kayıt formunuzda bulunacaktır. Ödemenizi tamamlamanızı takiben, onay ekranının görüntüsünü scm@khas.edu.tr adresine göndermenizi rica ederiz. Bu işlemin ardından kaydınız tamamlanmış olacaktır.

3) Kampüste Kayıt: En az 48 saat önceden scm@khas.edu.tr adresine göndereceğiniz e-posta ile 'Kayıt Randevusu' alarak İstanbul'un Fatih ilçesi ve Cibali mahallesinde bulunan kampüsümüze gelerek ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Bu randevuyu alırken kayıt evraklarınızı da göndermenizi rica ederiz. Randevunuza gelmeden size kayıt formunuzu da göndereceğiz. Kampüste ödeme yapma yöntemini tercih ederseniz, nakit olarak veya tüm kredi kartlarıyla tek çekimin yanı sıra, Akbank, İş Bankası, Vakıfbank ve Ziraat Bankası kredi kartlarına 9 taksit, Garanti bankası kartlarına 8 taksit olacak şekilde ve vade farksız ödemenizi yapabilirsiniz.

İndirim imkanından yararlanmak için indirime tâbi olduğunuzu kanıtlayacak aktif öğrenci belgesini gönderdiğiniz e-postaya mutlaka eklemeniz gerekmektedir.

İndirim İmkanı

Stajyer avukatlara, herhangi bir üniversitede aktif kayıtlı olan ön lisans*, lisans, yüksek lisans veya doktora öğrencilerine, bir spor kulübünde profesyonel olarak çalışanlara, Gençlik ve Spor Bakanlığı, Spor Hizmetleri Genel Müdürlüğü veya spor federasyonu çalışanlarına, öğretmen ve öğretim üyelerine, aktif lisanslı sporculara ve kamu personeline indirimli kayıt ücretimiz 8.000TL (+KDV %8)'dir.

Kadir Has Üniversitesi öğrencilerine/mezunlarına/çalışanlarına ve Spor Çalışmaları Merkezi'nin açtığı eğitim programlarının mezunlarına yukarıdaki miktarlara ek olarak %10 indirim uygulanmaktadır.

İndirim imkanından yararlanmak için indirime tâbi olduğunuzu kanıtlayacak belgeyi kesin kayıt sırasında ibraz etmeniz gerekmektedir.

*Ön lisans öğrencilerinden programa aktif olarak devam ettiklerini kanıtlayan transcript belgesi de istenecektir.

Burs İmkanları

Burs imkanından faydalanmak için 13 Kasım Pazar günü düzenlenecek Burs Sınavı’na girmeniz gerekmektedir.

Detaylı bilgi için lütfen bu sayfayı ziyaret ediniz.

Burs sınavına girmeyi düşünmüyor ve programa direkt kayıt olmak istiyorsanız lütfen scm@khas.edu.tr adresini kullanarak bizimle iletişime geçiniz.

Program Kesin Kayıt Dönemi

19 Eylül – 29 Kasım 2022

Kayıt prosedürlerinin detayları açıklanacaktır.

Kesin kayıt için gerekli belgeler:

•          Nüfus cüzdanı fotokopisi

•          Güncel Özgeçmiş

•          1 adet fotoğraf (vesikalık veya benzeri)

•          İndirim durumunu gösterir belge (Eğer mevcutsa)

Programa Kesin Kayıt için Son Tarih: 29 Kasım 2022

İletişim

Emir Güney

Spor Çalışmaları Merkezi Müdürü

scm@khas.edu.tr

0212 533 65 32 #4934

Son güncelleme: 19.09.2022, 14:55

SHY 2022-23