Kayıt Detayları

Kontenjan: 65 Katılımcı

Eğitim Bedeli: 4.800TL (+%8 KDV)

Kayıt ücretini kampüsümüze gelerek veya aşağıdaki hesap bilgilerini kullanarak havale şeklinde tek seferde veya aşağıda belirtilen taksit imkanlarıyla ödeyebilirsiniz.

Anlaşmalı Kredi Kartları

Akbank - 4 Taksit

Garanti Bankası - 5 Taksit

İş Bankası - 5 Taksit

Vakıfbank - 8 Taksit

Ziraat Bankası - 9 Taksit

Bonus özellikli kredi kartları - 5 Taksit

World özellikli kredi kartları - 8 Taksit

Mesai saatleri içerisinde üniversiteye gelme imkanınız yoksa, hesaba havale yöntemiyle veya mail order formuyla uzaktan ödeme yapmak için lütfen scm@khas.edu.tr e-posta adresinden veya 0212 533 65 32 #4934 nolu telefondan bize ulaşınız.

İndirim İmkanı

Stajyer avukatlara, önlisans, lisans, yüksek lisans veya doktora öğrencilerine, bir spor kulübünde profesyonel olarak çalışanlara, Spor Hizmetleri Genel Müdürlüğü ve spor federasyonu çalışanlarına, öğretmen ve öğretim üyelerine, aktif lisanslı sporculara ve kamu personeline indirimli kayıt ücretimiz 3.500TL (+%8 KDV)'dir. Bu indirim imkanından yararlanmak için indirime tâbi olduğunuzu kanıtlayacak belgeyi kesin kayıt sırasında ibraz etmeniz gerekmektedir.

Burs İmkanları

Burs imkanından faydalanmak için 10 Kasım Pazar günü yapılacak Burs Sınavı’na girmeniz gerekmektedir. Detaylı bilgi için lütfen bu sayfayı ziyaret ediniz.

Burs sınavına girmek istemiyor ve programa direkt kayıt olmak istiyorsanız lütfen bu sayfanın en altında bulunan iletişim bilgilerini kullanarak veya scm@khas.edu.tr adresine e-posta atarak bizimle iletişime geçiniz. 

Kayıt Dönemi

6 Eylül – 4 Aralık tarihleri arasında hafta içi her gün 10:00-17:00 saatleri dahilinde Kadir Has Üniversitesi Spor Çalışmaları Merkezi’ne başvurarak dokümanlarınızı teslim edip ödemenizi yaparak kaydınızı gerçekleştirebilirsiniz. Bu saatler arasında üniversiteye gelme imkanınız yoksa scm@khas.edu.tr adresine e-posta atarak bizimle en kısa sürede iletişime geçiniz.

Kesin kayıt için gerekli belgeler:

  • Nüfus cüzdanı fotokopisi
  • Özgeçmiş
  • 2 adet fotoğraf
  • İndirim durmunu gösterir belge (eğer mevcutsa)

Programa Kesin Kayıt için Son Tarih: 4 Aralık 2019

İletişim

Emir Güney

Spor Çalışmaları Merkezi Müdürü

scm@khas.edu.tr

0212 533 65 32 / 4934 

 

Son güncelleme: 19.11.2019, 13:45

Spor Hukuku ve Yönetimi 2019-2020