Kayıt Detayları

Kontenjan:

65 Katılımcı

Eğitim Bedeli:

5.250TL (+%1 KDV)

Kayıt ücretini, havale şeklinde tek seferde üniversite hesabına veya anlaşmalı olduğumuz Iyzico online ödeme sistemi altyapısını kullanarak kredi kartlarına taksit imkanlarıyla ödeyebilirsiniz. Iyzico sistemi ile Bonus, World, Maximum, CardFinans, Paraf, Axess ve Advantage özellikli kartlardan biriyle taksitli ödeme yapabilirsiniz. Taksit tercihinize göre oluşacak vade farkı, Iyzico sisteminin uygulamasıdır ve bu rakamın oluşmasında üniversitemizin bir kontrolü veya payı yoktur. 

Kayıt İşlemleri

Programa kayıt olmak için aşağıda belirtilen kayıt evrakları scm@khas.edu.tr adresine bir eposta atıp kayıt formunuzun oluşturulmasını talep edebilirsiniz. Formunuzun size gönderilmesini takiben hesaba havale yaparak ya da Iyzico altyapısı ile kredi kartıyla ödemenizi tamamlayarak kaydınızı gerçekleştirebilirsiniz. 

İndirim İmkanı

Stajyer avukatlara, ön lisans, lisans, yüksek lisans veya doktora öğrencilerine, bir spor kulübünde profesyonel olarak çalışanlara, Spor Hizmetleri Genel Müdürlüğü veya spor federasyonu çalışanlarına, öğretmen ve öğretim üyelerine, aktif lisanslı sporculara ve kamu personeline indirimli kayıt ücretimiz 3.750TL (+%1 KDV)'dir.

İndirim imkanından yararlanmak için indirime tâbi olduğunuzu kanıtlayacak belgeyi kesin kayıt sırasında ibraz etmeniz gerekmektedir.

Burs İmkanları

Burs imkanından faydalanmak için 31 Ocak Pazar günü yapılacak Burs Sınavı’na girmeniz gerekmektedir.

Detaylı bilgi için lütfen bu sayfayı ziyaret ediniz.

Burs sınavına girmek istemiyor ve programa direkt kayıt olmak istiyorsanız lütfen scm@khas.edu.tr adresini kullanarak bizimle iletişime geçiniz.

Kayıt Dönemi

11 Ocak – 10 Şubat tarihleri arasında hafta içi her gün 10:00-17:00 saatleri dahilinde bizimle iletişime geçerek dokümanlarınızı eposta yoluyla teslim edebilir ve ödemenizi yaparak kaydınızı tamamlayabilirsiniz. Dokümanlarınızı iletirken ödeme yöntemi tercihinizi (havale ya da kredi kartı) de belirtirseniz seviniriz.

Kesin kayıt için gerekli belgeler:

•          Nüfus cüzdanı fotokopisi

•          Güncel Özgeçmiş

•          Fotoğraf

•          (Eğer mevcutsa) İndirim durumunu gösterir belge

Programa Kesin Kayıt için Son Tarih: 10 Şubat 2021

İletişim

Emir Güney

Spor Çalışmaları Merkezi Müdürü

scm@khas.edu.tr

0212 533 65 32 #4934

Spor Hukuku ve Yönetimi 2020-2021

Son güncelleme: 03.02.2021, 12:45