Kayıt Detayları

Kontenjan:

90 Katılımcı

Eğitim Bedeli:

23.000TL (+KDV %10)

İndirim İmkanı

Stajyer avukatlara, herhangi bir üniversitede aktif kayıtlı olan ön lisans*, lisans, yüksek lisans veya doktora öğrencilerine, bir spor kulübünde profesyonel olarak çalışanlara, Gençlik ve Spor Bakanlığı, Spor Hizmetleri Genel Müdürlüğü veya spor federasyonu çalışanlarına, öğretmen ve öğretim üyelerine, aktif lisanslı sporculara ve kamu personeline indirimli kayıt ücretimiz 17.000TL (+KDV %10)'dir.

Kadir Has Üniversitesi öğrencilerine/mezunlarına/çalışanlarına ve Spor Çalışmaları Merkezi'nin açtığı eğitim programlarının mezunlarına yukarıdaki miktarlara ek olarak %10 indirim uygulanmaktadır.

İndirim imkanından yararlanmak için indirime tâbi olduğunuzu kanıtlayacak belgeyi kesin kayıt sırasında ibraz etmeniz gerekmektedir.

*Ön lisans öğrencilerinden programa aktif olarak devam ettiklerini kanıtlayan transcript belgesi de istenecektir.

Burs İmkanları

Burs imkanından faydalanmak için 5 Kasım Pazar günü düzenlenecek Burs Sınavı’na girmeniz gerekmektedir.

Detaylı bilgi için lütfen bu sayfayı ziyaret ediniz.

Burs sınavına girmeyi düşünmüyor ve programa direkt kayıt olmak istiyorsanız lütfen [email protected] adresini kullanarak bizimle iletişime geçiniz.

Kayıt ve Ödeme Süreçleri

Programa kayıt üç aşamada gerçekleşmektedir. 

1. Aşama: Online kaydın tamamlanması

2. Aşama: Belgelerin [email protected] adresine gönderilmesi ve ödeme yönteminin tercih edilmesi

3. Aşama: Ücretin ödenmesi ve kayıt sürecinin tamamlanması

1. Aşama

Aşağıdaki bağlantıda bulunan online ön kayıt formunun doldurulması gerekmektedir.

online kayıt 

2. Aşama

Programa başvuru yapmak için, aşağıda belirtilen kayıt belgelerini ekleyerek ve ödeme yöntemi tercihinizi (Havale/Online/Kampüste) belirterek [email protected] adresine başvuru talebinizi yapınız. Size 24 saat içerisinde geri dönüş yapılacak ve yaptığınız tercihe uygun şekilde ödeme bilgileri aktarılacaktır.

3. Aşama

Ödemenizi gerçekleştirip ilgili belgeyi (ör: dekont) [email protected] adresine ulaştırdığınızda son kontroller yapılacak ve kaydınız tamamlanacaktır.

Ödeme ve Kayıt Yöntemi

1) Hesaba Havale: Kayıt formunuzda belirtilen kayıt ücretini, havale şeklinde ve tek seferde kayıt formunuzda detayları bulunan üniversite banka hesabına yatırabilirsiniz. Havaleyi gerçekleştirmenizi takiben, dekontun dijital kopyasını [email protected] adresine göndererek kayıt sürecinizi tamamlanmış olacaksınız.

2) Kredi Kartıyla Online Ödeme: Üniversitemizin Sanal POS uygulamasını kullanarak ödemenizi tamamlayabilirsiniz. Ödemeyi Akbank kredi kartlarıyla 4 takside kadar, diğer banka kartlarıyla tek çekim şeklinde gerçekleştirebilirsiniz. Ödemenizi tamamlamanız ardından bu işlemi gerçekleştirdiğinizi bize e-posta yoluyla bildirdiğinizde kaydınız tamamlanacaktır.

3) Kampüste Kayıt: En az 48 saat önceden [email protected] adresine gönderececeğiniz e-posta ile 'Kampüste Kayıt Randevusu' alabilirsiniz. Kampüsümüz, İstanbul'un Fatih ilçesi ve Cibali mahallesinde bulunmaktadır. Randevu için e-posta ile başvuru yaptığınızda, size özel olarak kayıt formu hazırlanacak ve e-postanıza cevaben size iletilecektir. Ödeme için kampüse geldiğiniz sırada bu formu da yanınızda basılı olarak getirmeniz gerekmektedir. Kampüste ödeme tercihinde, tüm banka kredi kartlarıyla tek çekim imkanının yanı sıra, Akbank, Garanti, İş Bankası, Vakıfbank ve Ziraat Bankası kredi kartlarına vade farksız 4 taksit  olarak ödemenizi tamamlayabilirsiniz. Kampüste ödemede nakit olarak ödeme alınmamaktadır. Bilginize.

İndirim imkanından faydalanmak için başvurunuz sırasında aktif öğrenci olduğunuzu belirten öğrenci belgenizi de bize iletmeniz gerekmektedir. 

Program Kesin Kayıt Dönemi

4 Eylül 2023 – 27 Kasım 2023

Kayıt prosedürlerinin detayları açıklanacaktır.

Kesin kayıt için gerekli belgeler:

•          Nüfus cüzdanı fotokopisi

•          Güncel CV

•          1 adet fotoğraf (vesikalık veya benzeri)

•          İndirim durumunu gösterir belge (Eğer mevcutsa)

Programa Kesin Kayıt için Son Tarih: 27 Kasım 2023

İletişim

Emir Güney

Spor Çalışmaları Merkezi Müdürü

[email protected]

0212 533 65 32 #4934

Son güncelleme: 03.09.2023, 13:15

Spor Hukuku ve Yönetimi 23-24