Kayıt Detayları

Kontenjan:

75 Katılımcı

Eğitim Bedeli:

5.250TL (+%1 KDV)

Kayıt ücretini, havale şeklinde tek seferde üniversite hesabına veya anlaşmalı olduğumuz Iyzico online ödeme sistemi altyapısını kullanarak kredi kartlarına taksit imkanlarıyla ödeyebilirsiniz. Iyzico sistemi ile Bonus, World, Maximum, CardFinans, Paraf, Axess ve Advantage özellikli kartlardan biriyle taksitli ödeme yapabilirsiniz. Taksit tercihinize göre oluşacak vade farkı, Iyzico sisteminin uygulamasıdır ve bu rakamın oluşmasında üniversitemizin bir kontrolü yoktur. 

Kayıt İşlemleri

Sınav sonuçlarının açıklanmasının ardından kontenjan hakkı kazanırsanız ve programa kayıt olmaya karar verirseniz, aşağıda belirtilen kayıt evrakları scm@khas.edu.tr adresine bir eposta eki olarak gönderip kayıt formunuzun oluşturulmasını talep edebilirsiniz. Formunuzun size gönderilmesini takiben bilgileri verilecek hesaba havale yaparak ya da Iyzico altyapısı ile size özel oluşturulacak bağlantıdan kredi kartıyla ödemenizi tamamlayarak kaydınızı gerçekleştirebilirsiniz. 

İndirim İmkanı

Aktif kayıtlı olan ön lisans, lisans, yüksek lisans veya doktora öğrencilerine, indirimli kayıt ücretimiz 3.750TL (+%1 KDV)'dir. Bu imkandan yararlanmak için öğrenci belgenizi kesin kayıt sırasında ibraz etmeniz gerekmektedir. e-Devlet'ten usulüne uygun şekilde temin edilen öğrenci belgeleri de geçerlidir.

Burs Sınavı (Zorunlu)

Yoğun talep sebebiyle programa kayıt olabilmek için 24 Ocak Pazar günü yapılacak Burs Sınavı’na girmeniz ve ilk 75'e girerek kontenjan hakkı kazanmanız gerekmektedir.

Detaylı bilgi için lütfen bu sayfayı ziyaret ediniz.

Kayıt Dönemi

11 Şubat – 17 Şubat tarihleri arasında hafta içi her gün 10:00-17:00 saatleri dahilinde bizimle iletişime geçerek dokümanlarınızı mail yoluyla teslim edebilir ve ödemenizi yaparak kaydınızı tamamlayabilirsiniz.

Bizimle scm@khas.edu.tr adresini kullanarak iletişime geçebilirsiniz.

Kesin kayıt için gerekli belgeler:

•          Nüfus cüzdanı fotokopisi

•          Güncel Özgeçmiş

•          Fotoğraf

•          (Eğer mevcutsa) Öğrenci Belgesi

Programa Kesin Kayıt için Son Tarih: 17 Şubat 2021

İletişim

Emir Güney

Spor Çalışmaları Merkezi Müdürü

scm@khas.edu.tr

0212 533 65 32 #4934

Spor İletişimi 2020-2021

Son güncelleme: 11.02.2021, 07:45