Kayıt Detayları

Kontenjan:

65 Katılımcı

Eğitim Bedeli:

5.250TL (+%8 KDV)

Kayıt ücretini kampüsümüze gelerek, aşağıdaki hesap bilgilerini kullanarak havale şeklinde tek seferde veya üniversitemizin anlaşmalı olduğu kredi kartlarına taksit imkanlarıyla ödeyebilirsiniz. (Taksit imkanları açıklanacaktır.)

Mesai saatleri içerisinde üniversiteye gelme imkanınız yoksa, hesaba havale yöntemiyle veya bizden e-post yoluyla talep edebileceğiniz 'Mail-Order' formu aracılığıyla uzaktan ödeme yapabilirsini. 

Bizimle iletişime geçmek için scm@khas.edu.tr e-posta adresini veya 0212 533 65 32 #4934 nolu telefon numarasını kullanabilirsiniz.

İndirim İmkanı

Önlisans, lisans, yüksek lisans veya doktora öğrencilerine, indirimli kayıt ücretimiz 3.750TL (+%8 KDV)'dir. Bu imkandan yararlanmak için öğrenci belgenizi kesin kayıt sırasında ibraz etmeniz gerekmektedir. e-Devlet'ten usulüne uygun şekilde temin edilen öğrenci belgeleri de geçerlidir.

Burs Sınavı (Zorunlu)

Yoğun talep sebebiyle programa kayıt olabilmek için 24 Ocak Pazar günü yapılacak Burs Sınavı’na girmeniz ve kontenjan kazanmanız gerekmektedir.

Detaylı bilgi için lütfen bu sayfayı ziyaret ediniz.

Kayıt Dönemi

1 Şubat – 10 Şubat tarihleri arasında hafta içi her gün 10:30-15:30 saatleri dahilinde Kadir Has Üniversitesi Spor Çalışmaları Merkezi’ne başvurarak dokümanlarınızı teslim edip ödemenizi yaparak kaydınızı gerçekleştirebilirsiniz. Bu saatler arasında üniversiteye gelme imkanınız yoksa scm@khas.edu.tr adresine e-posta atarak bizimle en kısa sürede iletişime geçiniz.

Kesin kayıt için gerekli belgeler:

•          Nüfus cüzdanı fotokopisi (Dijital ortamda iletilebilir)

•          Güncel Özgeçmiş (Dijital ortamda iletilebilir)

•          2 Adet Fotoğraf (Basılı)

•          (Eğer mevcutsa) Öğrenci Belgesi (Dijital ortamda iletilebilir)

Programa Kesin Kayıt için Son Tarih: 10 Şubat 2021

İletişim

Emir Güney

Spor Çalışmaları Merkezi Müdürü

scm@khas.edu.tr

0212 533 65 32 #4934

 

Son güncelleme: 01.10.2020, 13:36