Kayıt Detayları

Kontenjan: 65 Katılımcı 

(Katılımcılar Spor İletişimi Burs Sınavı sıralamasına göre belirlenecek ve sınav dışından kayıt kesinlikle alınmayacaktır.)

Eğitim Bedeli: 4.800TL (+%8 KDV)

Kayıt ücretini kampüsümüze gelerek veya aşağıdaki hesap bilgilerini kullanarak havale şeklinde tek seferde veya aşağıda belirtilen taksit imkanlarıyla ödeyebilirsiniz.

Anlaşmalı Kredi Kartları

Akbank - 4 Taksit

Garanti Bankası - 5 Taksit

İş Bankası - 5 Taksit

Vakıfbank - 8 Taksit

Ziraat Bankası - 9 Taksit

Bonus özellikli kredi kartları - 5 Taksit

World özellikli kredi kartları - 8 Taksit

Mesai saatleri içerisinde üniversiteye gelme imkanınız yoksa, hesaba havale yöntemiyle veya mail order formuyla uzaktan ödeme yapmak için lütfen scm@khas.edu.tr e-posta adresinden veya 0212 533 65 32 #4934 nolu telefondan bize ulaşınız.

İndirim İmkanı

Önlisans, lisans, yüksek lisans veya doktora öğrencilerine indirimli kayıt ücretimiz 3.500TL (+%8 KDV)'dir. Bu indirimden yararlanmak için öğrenci belgenizi kayıt sırasında ibraz etmeniz gerekmektedir.

Banka havalesi şeklinde ödeme yapmak için aşağıdaki hesap bilgilerini kullanabilirsiniz. Ödemenizi yapmadan önce lütfen bizimle iletişime geçiniz. 

Burs Sınavı (Zorunlu)

Yoğun talep sebebiyle programa kayıt olabilmek için burs sınavına girmek zorunludur. Burs imkanları için lütfen bu sayfayı ziyaret ediniz.

Kayıt Dönemi

Burs sınavı sonuçlarının açıklandığı tarihten 4 Aralık tarihine kadar hafta içi her gün 10:00-17:00 saatleri dahilinde Kadir Has Üniversitesi Spor Çalışmaları Merkezi’ne başvurarak dokümanlarınızı teslim edip ödemenizi yaparak kaydınızı gerçekleştirebilirsiniz. Bu saatler arasında üniversiteye gelme imkanınız yoksa scm@khas.edu.tr adresine e-posta atarak bizimle en kısa sürede iletişime geçiniz.

Kesin Kayıt için Gerekli Belgeler

  • Nüfus cüzdanı fotokopisi
  • Özgeçmiş
  • 4 adet fotoğraf
  • Öğrenci belgesi (eğer mevcutsa)

Kesin Kayıt için Son Tarih: 4 Aralık 2019

İletişim

Emir Güney

Spor Çalışmaları Merkezi Müdürü

scm@khas.edu.tr

0212 533 65 32 / 4934

 

Son güncelleme: 19.11.2019, 13:45


Spor İletişimi 2019-2020