Kayıt Detayları

Kontenjan:

75 Katılımcı

Eğitim Bedeli:

11.000TL (+KDV %8)

Kayıt ve Ödeme İşlemleri

ÖNEMLİ: Programın kayıt süreci, Burs Sınavı sonuçlarının açıklanmasının ardından başlaaycaktır.

Programa kayıt olmak için aşağıda belirtilen kayıt evraklarınızı eklediğiniz ve ödeme yöntemi tercihinizi (havale ya da kredi kartı) belirttiğiniz e-postayı scm@khas.edu.tr adresine göndererek kayıt formunuzun oluşturulmasını talep ediniz. Şahsa özel hazırlanacak kayıt formunuzun size ulaştırılmasını takiben ödemenizi tercih ettiğiniz yöntem ile tamamlayıp kaydınızı gerçekleştirebilirsiniz. 

Ödeme Yöntemleri

1) Hesaba Havale: Kayıt formunuzda belirtilen kayıt ücretini, havale şeklinde tek seferde kayıt formunuzda detayları bulunan üniversitenin banka hesabına yatırabilirsiniz. Havaleyi gerçekleştirmenizi takiben dekontun dijital bir kopyasını scm@khas.edu.tr adresine göndermenizle birlikte kaydınız tamamlanmış olacaktır.

2) Kredi Kartıyla Online Ödeme: Üniversitemizin Sanal POS uygulaması ile herhangi bir kredi kartı ile tek çekim olarak, anlaşmalı olduğumuz Akbank kartlarına vade farksız 9 taksit şeklinde online olarak gerçekleştirebilirsiniz. Bu işlemde kullanacağınız güvenli ödemenin ilgili bağlantısı kayıt formunuzda bulunacaktır. Ödemenizi tamamlamanızı takiben, onay ekranının görüntüsünü scm@khas.edu.tr adresine göndermenizi rica ederiz. Bu işlemin ardından kaydınız tamamlanmış olacaktır.

3) Kampüste Kayıt: En az 48 saat önceden scm@khas.edu.tr adresine göndereceğiniz e-posta ile 'Kayıt Randevusu' alarak İstanbul'un Fatih ilçesi ve Cibali mahallesinde bulunan kampüsümüze gelerek ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Bu randevuyu alırken kayıt evraklarınızı da göndermenizi rica ederiz. Randevunuza gelmeden size kayıt formunuzu da göndereceğiz. Kampüste ödeme yapma yöntemini tercih ederseniz, nakit olarak veya tüm kredi kartlarıyla tek çekimin yanı sıra, Akbank, İş Bankası, Vakıfbank ve Ziraat Bankası kredi kartlarına 9 taksit, Garanti bankası kartlarına 8 taksit olacak şekilde ve vade farksız ödemenizi yapabilirsiniz.

İndirim imkanından yararlanmak için indirime tâbi olduğunuzu kanıtlayacak aktif öğrenci belgesini gönderdiğiniz e-postaya mutlaka eklemeniz gerekmektedir.

İndirim İmkanı

Herhangi bir üniversitede aktif kayıtlı olan ön lisans*, lisans, yüksek lisans veya doktora öğrencilerine, indirimli kayıt ücretimiz 8.000TL (+KDV %8)'dir. Bu imkandan yararlanmak için öğrenci belgenizi kesin kayıt sırasında ibraz etmeniz gerekmektedir. e-Devlet'ten usulüne uygun şekilde temin edilen öğrenci belgeleri de geçerlidir.

Kadir Has Üniversitesi öğrencilerine/mezunlarına/çalışanlarına ve Spor Çalışmaları Merkezi'nin açtığı eğitim programlarının mezunlarına yukarıdaki miktarlara ek olarak %10 indirim uygulanmaktadır.

*Önlisans öğrencilerinden kayıtlı oldukları programa aktif olarak devam ettiklerini kanıtlayan transcript belgesi de istenecektir.

Burs Sınavı (Zorunlu)

Yoğun talep sebebiyle programa kayıt olabilmek için 30 Ekim Pazar günü düzenlenecek olan Burs Sınavı’na girmeniz ve sıralamada ilk 75'e girerek kontenjan hakkı kazanmanız gerekmektedir.

Detaylı bilgi için lütfen bu sayfayı ziyaret ediniz.

Programa Kesin Kayıt Dönemi

14 Kasım - 29 Kasım

Kesin kayıt için gerekli belgeler:

•          Nüfus cüzdanı fotokopisi

•          Güncel Özgeçmiş

•          1 Adet Fotoğraf (Vesikalık veya benzeri) 

•          Öğrenci Belgesi (Eğer mevcutsa)

Programa Kesin Kayıt için Son Tarih: 29 Kasım 2022

İletişim

Emir Güney

Spor Çalışmaları Merkezi Müdürü

scm@khas.edu.tr

0212 533 65 32 #4934

 

Son güncelleme: 19.09.2022, 15:25

SI 2022-23