Kontenjan:

40 Katılımcı

Eğitim Bedeli:

18.000TL (+KDV %10)

İndirim İmkanları

Herhangi bir üniversitede aktif kayıtlı olan ve ön lisans, lisans veya lisansüstü düzeyinde eğitim alan öğrenciler için program ücreti 14.000TL (+KDV %10) olacaktır.

Kadir Has Üniversitesi öğrencilerine/mezunlarına ve Spor Çalışmaları Merkezinin açtığı eğitim programlarının mezunlarına yukarıdaki miktarlara ek olarak %10 indirim uygulanmaktadır.

Burs İmkanları

Burs imkanından faydalanmak istiyorsanız, 17 Eylül Pazar günü düzenlenecek Burs Sınavı'na girmeniz gerekmektedir.

Detaylı bilgi için lütfen bu sayfayı ziyaret ediniz.

Burs Sınavı'na girmeyi düşünmüyor ve programa direkt kayıt olmak istiyorsanız aşağıdaki adımları takip ederek programa kaydınızı tamamlayabilirsiniz.

Programa Kayıt Süreci

Programa kayıt üç aşamada gerçekleşmektedir. 

1. Aşama: Online kaydın tamamlanması

2. Aşama: Belgelerin [email protected] adresine gönderilmesi ve ödeme yönteminin tercih edilmesi

3. Aşama: Ücretin ödenmesi ve kayıt sürecinin tamamlanması

1. Aşama

Aşağıdaki bağlantıda bulunan online ön kayıt formunun doldurulması gerekmektedir.

online kayıt 

2. Aşama

Programa başvuru yapmak için, aşağıda belirtilen kayıt belgelerini ekleyerek ve ödeme yöntemi tercihinizi (Havale/Online/Kampüste) belirterek [email protected] adresine başvuru talebinizi yapınız. Size 24 saat içerisinde geri dönüş yapılacak ve yaptığınız tercihe uygun şekilde ödeme bilgileri aktarılacaktır.

3. Aşama

Ödemenizi gerçekleştirip ilgili belgeyi (ör: dekont) [email protected] adresine ulaştırdığınızda son kontroller yapılacak ve kaydınız tamamlanacaktır.

Ödeme ve Kayıt Yöntemi

1) Hesaba Havale: Kayıt formunuzda belirtilen kayıt ücretini, havale şeklinde ve tek seferde kayıt formunuzda detayları bulunan üniversite banka hesabına yatırabilirsiniz. Havaleyi gerçekleştirmenizi takiben, dekontun dijital kopyasını [email protected] adresine göndererek kayıt sürecinizi tamamlanmış olacaksınız.

2) Kredi Kartıyla Online Ödeme: Üniversitemizin Sanal POS uygulamasını kullanarak ödemenizi tamamlayabilirsiniz. Ödemeyi Akbank kredi kartlarıyla 4 takside kadar, diğer banka kartlarıyla tek çekim şeklinde gerçekleştirebilirsiniz. Ödemenizi tamamlamanız ardından bu işlemi gerçekleştirdiğinizi bize e-posta yoluyla bildirdiğinizde kaydınız tamamlanacaktır.

3) Kampüste Kayıt: En az 48 saat önceden [email protected] adresine gönderececeğiniz e-posta ile 'Kampüste Kayıt Randevusu' alabilirsiniz. Kampüsümüz, İstanbul'un Fatih ilçesi ve Cibali mahallesinde bulunmaktadır. Randevu için e-posta ile başvuru yaptığınızda, size özel olarak kayıt formu hazırlanacak ve e-postanıza cevaben size iletilecektir. Ödeme için kampüse geldiğiniz sırada bu formu da yanınızda basılı olarak getirmeniz gerekmektedir. Kampüste ödeme tercihinde, tüm banka kredi kartlarıyla tek çekim imkanının yanı sıra, Akbank, Garanti, İş Bankası, Vakıfbank ve Ziraat Bankası kredi kartlarına vade farksız 4 taksit  olarak ödemenizi tamamlayabilirsiniz. Kampüste ödemede nakit olarak ödeme alınmamaktadır. Bilginize.

İndirim imkanından faydalanmak için başvurunuz sırasında aktif öğrenci olduğunuzu belirten öğrenci belgenizi de bize iletmeniz gerekmektedir. 

Kayıt Dönemi

14 Ağustos 2023 - 26 Eylül 2023

Kesin Kayıt için Gerekli Belgeler

  • Nüfus cüzdanı fotokopisi
  • Güncel CV
  • 1 Adet Fotoğraf
  • (Eğer mevcutsa) Öğrenci Belgesi (e-Devlet'ten temin edilebilir)

Genel Bilgi

Programın ders takvimi ve eğitim modeli opsiyonları hakkında bilgiye bu adresten ulaşabilirsiniz. 

İletişim

Emir Güney

Spor Çalışmaları Merkezi Müdürü

[email protected]

0212 533 65 32 #4934 

Spor Pazarlaması

Son güncelleme: 15.08.2023, 12:30