Eğitim Bedeli

3.500TL (+%1 KDV)

İndirim İmkanı

Herhangi bir üniversitede önlisans, lisans, lisansüstü düzeyde aktif kayıtlı olan öğrenciler için program ücreti 2.000TL (+%1 KDV) olacaktır.

Kontenjan

40 Katılımcı

Ödeme Yöntemleri

Programa kayıt olmak için aşağıda belirtilen kayıt evraklarını eklediğiniz ve ödeme yöntemi terchinizi (havale ya da kredi kartı) belirttiğiniz epostayı scm@khas.edu.tr adresine göndererek kayıt formunuzun oluşturulmasını talep edebilirsiniz. Şahsa özel hazırlanacak kayıt formunuzun size ulaştırılmasını takiben ödemenizi tercih ettiğiniz yöntem ile tamamlayıp kaydınızı gerçekleştirebilirsiniz. 

Kayıt ücretini, havale şeklinde tek seferde kayıt formunuzda detayları verilecek olan üniversite hesabına veya anlaşmalı olduğumuz Iyzico online ödeme sistemi altyapısını kullanarak kredi kartlarına taksit imkanlarıyla ödeyebilirsiniz.

Iyzico sistemi ile tüm kredi kartlarını kullanarak taksitli ödeme yapabilirsiniz. 12 aya kadar seçebileceğiniz taksit tercihinize göre oluşacak vade farkı, Iyzico sisteminin uygulamasıdır ve bu rakamın oluşmasında üniversitemizin bir kontrolü veya payı bulunmamaktadır. 

İndirim imkanından yararlanmak için indirime tâbi olduğunuzu kanıtlayacak aktif öğrenci belgesini gönderdiğiniz epostaya mutlaka eklemeniz gerekmektedir. 

Kayıt Dönemi

1 - 31 Mart 2021 tarihleri arasında hafta içi her gün scm@khas.edu.tr adresinden Kadir Has Üniversitesi Spor Çalışmaları Merkezi'ne başvurarak dokümanlarınızı iletip ödemenizi yaparak kaydınızı tamamlayabilirsiniz.  

31 Mart Çarşamba günü mesai saati bitimine kadar evraklarınızın gönderilmiş ve size ulaştırılacak kayıt formunuzdaki bilgileri kullanarak ödemenizin tamamlanmış olması gerekmektedir.

Son gün yaşanması muhtemel yoğunluğu ve kontenjanın dolması ihtimalini düşünerek, kaydınızı son güne bırakmamanızı tavsiye ederiz.

Kesin Kayıt için Gerekli Belgeler

  • Nüfus cüzdanı fotokopisi
  • Güncel Özgeçmiş
  • 1 Adet Fotoğraf
  • (Eğer mevcutsa) Öğrenci Belgesi

İletişim

Emir Güney

Spor Çalışmaları Merkezi Müdürü

scm@khas.edu.tr

0212 533 65 32 #4934 

Spor Pazarlaması 2020-2021 Afiş

Son güncelleme: 02.03.2021, 08:30