Bu yıl altıncısı düzenlenen Spor Pazarlaması Sertifika Programı, Eylül-Kasım ayları arasında gerçekleşti. Sporun dinamiklerine hakim, spor çevresini tanıyan ve spor pazarlaması alanında fark yaratabilecek bireyler yetiştirmeyi amaçlayan program toplam sekiz hafta sürdü.
Alanında uzman eğitmenler tarafından derslerin interaktif bir yöntemle işlendiği 50 saatlik program boyunca spor pazarlaması alanında birçok farklı alanda eğitim verildi ve sunumlar yapıldı.
Programımızın mezuniyet töreninde, eski mezunlarımızdan Zeynep Keskin ve Berk Furkan Kocatepe ile keyifli bir deneyim aktarımı sohbeti gerçekleştirdik.
Spor Pazarlaması Programı’nın yedincisi Eylül 2024’te düzenlenecek.